Voeg deze zeiltrip toe aan uw favorieten  Mail deze zeiltrip naar een bekende  Print deze zeiltrip

Sloep arrangement met overnachting B&B, hotel of flark

Sloep arrangement met overnachting in een hotel, “bed en brochje” of homeship.
Een 2 daags of weekend varen met een luxe sloep op de Friese water een (ont) spannend en culinair uitje.


Wat is er nu mooier dan varen over de Friese wateren met een sloep. De Friese watersport dorpen en steden hebben in de loop der eeuwen niets van hun charme verloren. Heden en verleden gaan op het water hand in hand. Karakteristieke geveltjes zijn stille getuigen van vroegere tijden en de uitgestrekte Friese meren, natuur en cultuur zorgen voor een uitje in een bijzondere sfeer…..

.
FryslanEvents verzorgd voor u sloep-arrangementen compleet verzorgd met aan boord een luxe mand voor gevuld met een uitstekende lunch, passende wijnen en indien gewenst champagne of heerlijke oesters.
Wij sturen u natuurlijk niet zomaar het water op voordat u wegvaart met de sloep krijgt u een uitgebreide briefing van onze eventbegeleiders en ontvangt u duidelijke waterkaart met verschillende routes.

programma voorbeeld
- Ontvangst op een van onze locaties met koffie en iets lekkers.


- Inschepen en “palaver” op de sloep waarbij onze event-begeleider u wegwijs maakt in het varen met een sloep en u aan de hand van een duidelijke vaarkaart de leukste routes laat zien.

- Aanvang vaartocht u vaart zelf met de sloep over de uitgestrekte wateren en u ontdekt Fryslan! Aan boord vind u een luxe picknick mand gevulde met een heerlijke lunch, drankjes en een verfrissend wijntje kortom genieten en varen van het leukste dat Fryslan u biedt.

-Tegen de avond komt u aan in uw Hotel , Bed & Brochje of woonboot voor een diner en overnachting. Wij hebben een zorgvuldige selectie gemaakt van enkele uitstekende hotel/restaurants en bed en brochjes, zelfs een overnachting op een woonboot flark (huisje op het water) is mogelijk uiteraard liggen deze locaties aan het water.


- De volgende ochtend gaat u heerlijk ontbijten en vaart u over de prachtige Friese wateren terug naar de afvaarthaven u lunched uiteraard weer aan boord van uw sloep.

prij indicatie:
Prijzen:


Sloeparrangement 120 euro p.p. (op basis van 4 personen voor 2 personen geld en meerprijs van 29 euro

Het arrangement is inclusief :


- Ontvangst met koffie en iets lekkers.
- Huur sloep en instructie.
- Uitgebreide lunch wijntje en drankjes aan boord.
- Hapjes aan boord.
- 3 gangen diner in een van de restaurants.
- Ontbijt



Overnachting in : Hotel 54,00 euro p.p.Bed en Brochje 49,50 euro p.p. Flark op het water 60,00 euro p.p.


 
  Copyright 2001-2005 ZEILTRIPS .NL a CRIO Company

HOME